Jak vybrat vhodný batoh na airsoft

Samotný výběr vhodného batohu pro airsoft je důležitým krokem, protože ti poskytne možnost efektivně přenášet tvoje vybavení a být dobře připraven na hru. Zde je několik tipů, jak vybrat správný batoh na airsoft.1. Velikost a kapacita

Rozhodni, kolik vybavení chceš nosit, kolik munice, vody, náhradních součástí a dalšího vybavení budeš potřebovat. Vyber si tak batoh s odpovídající kapacitou.


2. Typ batohu

Existují různé typy batohů, jako jsou bojové batohy, hydratační batohy (camelbagy) a další. Vyber si ten, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám a stylu hry.3. Pohodlí a ergonomie

Důležité je, aby batoh byl pohodlný a minimalizoval tlak na zádech.


4. Rozdělení a organizace

Zvaž, k jakému vybavení budeš potřebovat rychlý přístup a vyber si tak batoh s prakticky rozděleními kapsami pro snadnější organizaci.


5. Kvalita materiálu

Vyber si batoh z odolného materiálu, který zvládne náročné podmínky.


6. Systém nošení

Rozhodni se, zda chceš batoh s jedním popruhem nebo se dvěma popruhy. Každý systém nošení má své výhody v závislosti na tvých preferencích.


7. Barva a design

Zvaž, zda chceš batoh v maskovaných barvách nebo jiném designu, který bude vhodný pro prostředí, ve kterém budeš hrát airsoft.Neváhej si nyní vybrat ten svůj. Tady je naše kompletní nabídka.


Zajímá tě, jaké další novinky jsme si pro tebe přichystali? TADY JSOU!


TIP REDAKCE: Camel Back Compact, Ranger Green

Powered by Froala Editor