Druhy airsoftových granátů a představení značky Pyrosoft

Airsoftové granáty přinášejí nový rozměr do airsoftových her, poskytují hráčům realističtější a taktičtější zážitek. Od plynových granátů, po mechanické granáty, granáty pro podvěsné granátomety, dýmovnice nebo imitace granátů. Airsoftové granáty nabízejí různé způsoby použití, čímž se stávají nezbytným doplňkem (nejenom) pro každého vášnivého hráče airsoftu. Pamětníci nám dají za pravdu, že doby, kdy se granát na airsoft dělal z ruličky toaletního papíru, petardy a hrášku, jsou naštěstí dávno pryč.Pojďme si v krátkosti říct základní rozdělení


Plynové granáty: Tyto granáty se plní hnacím plynem a kuličkami. Mohou být opakovaně naplněny.


Mechanické granáty: Tyto granáty obvykle fungují na principu pružiny nebo jiného manuálního mechanismu, který po aktivaci uvolní obsah granátu.


Imitace granátů: Tyto granáty jsou spíše na simulaci a nemají funkční výbušný účinek. Jsou využívány pro přidání realismu do her bez rizika nebezpečí.


Dýmovnice: Tyto "granáty" se používají pro vytvoření dýmového efektu, často používaného pro maskování nebo signální účely.


Airsoftové granáty jsou navrženy s důrazem na bezpečnost a snadné použití, včetně bezpečnostních mechanismů, které minimalizují riziko nechtěného výbuchu. Jsou lehké, kompaktní a neomezují pohyb během hry. Naší aktuální nabídku ručních granátů nalezneš zde.

Pak tu ale máme úplně nový level airsoftových granátů, se kterým přichází značka Pyrosoft, specializující se na pyrotechniku pro airsoft a vojenský trénink. Produkty Pyrosoft jsou navrženy tak, aby poskytovaly realistické a bezpečné tréninkové možnosti jak pro airsoft, tak pro vojenské simulace a jsou pro tyto účely samozřejmě certifikovány. Airsoftový boj nikdy nebyl tak autentický jako s PYROSOFT. 


Nabízí následujcí varianty náplně:


 M - granát plněný křídovým/sádrovým prachem (akustický, prach imituje kouř výbuchu)


G - granát plněný hrachem a parafínem/voskem (hrách fyzicky zasáhne protivníka)
P - cvičný granát plněný metalickým prachem (akustický, kopíruje váhu a standardy reálného granátu)
Důležitá upozornění a informace


Vždy používej pouze na speciálně označených plochách, plochách bez rizika vznícení nebo hřištích, kde je airsoftová pyrotechnika povolena. Vždy dodržuj bezpečnostní pokyny a mějt nasazené ochranné pomůcky (brýle, rukavice).


Granát splňuje Pyrotechnickou třídu P1 (EN 16263 - 3), čili je prodejný pouze od 18 let.Proč si vybrat granáty od Pyrosoft?


Realistický zážitek: Je navržen tak, aby poskytoval autentický airsoftový zážitek s efektním visuálním i zvukovým dopadem.


Bezpečnost na prvním místě: S aktivní pákovou pojistkou a striktním dodržováním normy P1 (EN 16263-3) nabízí bezpečnostní standarty na nejvyšší úrovni.


Všestranné použití: Ideální pro různé airsoftové scénáře a herní situace, nechává vyniknout vaší taktické šikovnosti. Vhodný na skutečný armádní nácvik manipulace a hodu granátem.


Vodotěsnost: Neobávejte se nepřízně počasí - IP66 vodotěsná norma znamená, že granát odolá dešti i krátkodobému ponoření do vody.
Celou naší nabídku pyrotechnických granátů na airsoft od Pyrosoftu nalezneš zde. U každého z nich nalezneš jeho detail.Powered by Froala Editor